برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

دانلود کتاب هایی که برای تسلط بر گرامر نیاز دارید

جمله سازی مهم ترین مهارتی است که هر انگلیسی زبانی باید داشته باشد. اما این مهارت فقط با بلد بودن کلمات بسیار بدست نمی آید. برای بدست آوردن مهارت جمله سازی یا گرامر زبان انگلیسی باید کتاب های متعدد این حوضه را بخوانید. سایت شیوا لرن در راستای کمک به شما زبان آموزان عزیز بهترین کتاب های آموزش گرامر را به صورت رایگان در این مقاله برای دانلود قرار داده است.

دانلود کتاب آموزش گرامر به صورت PDF
دانلود کتاب آموزش گرامر به صورت PDF

آموزش صفر تا صد گرامر با PDF جزوه گرامر استاد شهاب اناری

یکی از بزرگترین مشکلاتی که بسیاری از زبان آموزان مبتدی همه روزه با آن دست و پنجه نرم می کنند زمان افعال در زبان انگلیسی است. استاد اناری در جزوه آموزشی خود از پایه به معرفی افعال و زمان های آنها با لحنی شیوا پرداخته اند. اگر مایل هستید با جزوه ای شان گرامر را یاد بگرید PDF جزوه شان در زیر برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود PDF آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی با استاد شهاب اناری

دانلود PDF آموزش گرامر زبان عمومی دکتری

اگر می خواهید در آزمون دکتری شرکت کنید و نسبت به دانش زبانی خود مطمئن نیستید نگران نباشید چون با PDF ای که در ادامه برای تان قرار دادم به راحتی می توانید این آزمون دشوار را پشت سر بگذارید.

PDF کتاب زبان عمومی آزمون دکتری چه ویژگی هایی دارد؟

  • سؤالات پر تکرار آزمون های دکتری دانشگاه های مختلف کشور در این کتاب آورده شده است.
  • تمامی مباحثی که در آزمون دکتری مورد نیاز تان است در این کتاب آموزش داده شده
  • متن تمامی سؤالات انگلیسی به فارسی ترجمه شده است تا بهتر درک شان کنید.

دانلود PDF آموزش گرامر زبان عمومی دکتری

PDF آموزش گرامر
PDF آموزش گرامر

PDF آموزش تمامی نکات زبان انگلیسی کنکور

بسیاری از کارشناسان انتخاب رشته کنکور بر این باورند که درصد های خوب در زبان عمومی کنکور کلید قبولی در دانشگاه های مطرح کشور است. استاد احمدی که یکی از برترین مدرسان آموزش زبان کنکور کشور هستند، در جزوه 237 صفحه ای خود نکات مهم گرامر کنکور را از صفر تا صد برای تان بیان کردند. اگر می خواهید از آموزش های ایشان استفاده کنید PDF جزوه شان در زیر قرار داده شده است.

دانلود PDF جزوه آموزش صفر تا صد نکات کنکور

دانلود PDF خود آموز جامع زبان انگلیسی

یاد گیری گرامر سخت ترین بخش آموزش زبان انگلیسی است. از این رو می طلبد برای آموختن آن از اساتید حرفه ای این حوضه بهره بگیرید. استاد سیدی به عنوان یکی از قدیمی ترین مدرسان آموزش زبان، در جزوه خودآموز جامع زبان انگلیسی دشواری های این زبان را به حداقل رساندند و با لحنی صمیمی و جذاب گرامر را به شما آموزش می دهند.

دانلود PDF آموزش گرامر زبان انگلیسی

یادگیری گرامر با کتاب
یادگیری گرامر با کتاب

آموزش تمامی مباحث گرامر زبان انگلیسی در سی روز

اگر زمان کمی برای مهاجرت دارید و با وجود بلد بودن اصطلاحات و لغات انگلیسی نمی توانید جمله های درست بسازید. نگران نباشید، کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی در سی روز می تواند به راحتی در کمترین زمان ممکن تمامی قواعد ریز و درشت انگلیسی را به شما بیاموزد.

دانلود PDF آموزش تمامی قواعد دستوری زبان انگلیسی در سی روز

آموزش قواعد دستوری زبان انگلیسی در دسته بندی های مشخص

دسته بندی کردن قواعد زبان انگلیسی موضوع بسیار مهمی است که متاسفانه در بسیاری از کتاب های آموزش گرامر رعایت نمی شود. کتاب پی دی افی که در ادامه برای دانلود قرار دادیم تمامی قواعد انگلیسی را در دسته بندی های مشخص آموزش داده است.

دانلود PDF آموزش قواعد انگلیسی در دسته بندی های مشخص

 

کتاب English for Everyone

اگر دنبال کتابی با گرافیک جذاب و امروزی هستید. این کتاب را دانلود کنید چون در کنار آموزش مو به مو قواعد دستوری انگلیسی از گرافیک های جذاب برای ماندگاری بیشتر گرامر استفاده کرده است.

اطلاعات کتاب

  • تعداد صفحات:360
  • نویسنده ها:Jenny Siklos, Allison Singer
  • ناشر:Andrew Macintyre
  • قیمت در آمازون:13 یورو

دانلود PDF کتاب آموزش مصور گرامر English for Everyone

آموزش گرامر انگلیسی
آموزش گرامر انگلیسی

کتاب معرفی کلماتی که در بریتانیا و ایالات متحده املایشان فرق می کند

شاید برای تان جالب باشد در بریتانیا و آمریکا که مردم هردو شان به زبان انگلیسی صحبت می کنند برخی کلمات وجود دارد که املایشان با هم فرق می دارد. کتاب American and British English Spelling Differences تک تک این واژه ها را به شما معرفی می کند تا در صورت مهاجرت به یکی از آنها دچار مشکل نشوید.

دانلود PDF کتاب معرفی کلماتی که در بریتانایی و آمریکایی فرق می کنند

کتاب گرامر از پایه به فارسی

دانلود کتاب آموزش گرامر لانگمن

همان طور که می دانید گروه لانگمن یکی از معرووف ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی زبان انگلیسی هستند. کتاب آموزش گرامر از پایه تا پیشرفته لانگمن یکی از بهترین آثار این گروه است.

ویژگی های کتاب

  • آموزش تمامی قواعد دستوری زبان انگلیسی
  • معرفی استثناء ها در زبان انگلیسی
  • تمرین های بسیار برای هر درس

دانلود PDF کتاب آموزش گرامر لانگمن

نکته مهم:

زبان آموزش گرامر کتاب لانگمن انگلیسی است.

آموزش مختصر قواعد دستوری زبان انگلیسی

این کتاب فقط هفت صفحه می باشد ولی تمامی قواعد گرامری را در خود جای داده است. از این رو اگر می خواهید قبل از آزمون آیلتس یا تافل در مسیر تمامی اصول گرامری را دوره کنید بهترین انتخاب است.

دانلود PDF کتاب آموزش تمام گرامر زبان انگلیسی به صورت مختصر

کتاب آموزش گرامر کنکور

عربی، فارسی، معارف و زبان درس های عمومی کنکور هستند. کسب در صدهای بالای هشتاد در این درس ها می تواند شما را به دانشگاهی که در رویای تان ساختید برساند. جزوه آموزش واو به واو گرامر به شما کمک می کند تمامی مشکلات گرامری تان را برطرف کنید و زبان را در کنکور صد بزنید.

دانلود PDF جزوه آموزش واو به واو کنکور

کتاب تست گرامر

اگر دنبال آزمونی تمامی عیار برای سنجش مهارت خود در گرامر زبان انگلیسی هستید، کتاب English Grammar Tests را از لینک زیر دانلود کنید. مؤلف این کتاب در قالب 630 صفحه تمامی سؤالاتی که ممکن است در زمینه گرامر با آن رو به رو شوید را آورده است. در ضمن پاسخنامه سؤالات هم در انتهای کتاب موجود است.

دانلود PDF کتاب تست گرامر زبان انگلیسی

جزوه آموزش کامل افعال انگلیسی

در دورانی که گرامر زبان یاد می گرفتم همیشه دنبال PDF ای بودم که زمان های افعال را توضیح دهد، ولی متاسفانه پیدا نکردم. اما امروز کامل ترین جزوه آموزش افعال زبان انگلیسی را برای تان قرار دادم تا با چالش هایی که من رو به رو بودم مواجه نشوید.

دانلود PDF آموزش کامل افعال در زبان انگلیسی

کتاب عناوین مهم Ielts

یکی معتبر ترین مدارکی که هر مهاجری برای تحصیل یا اشتغال در خارج از کشور نیاز دارد مدرک آیلتس است. اگر شما هم مهاجر هستید و به این مدرک نیاز دارید پیشنهاد می کنم کتاب مهم ترین عناوین آیلتس را از لینک زیر دریافت کنید. با این کار در کمترین زمان ممکن برای این آزمون سرنوشت ساز آماده می شوید.

دانلود PDF آموزش مهم ترین گرامر های آیلتس Ielts topics

کتاب آموزش گام به گام تافل

تافل معروف ترین آزمون زبان انگلیسی در ایران است که در بیش از 120 کشور جهان به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود. کتاب Toefl Success خود آموز جامع ای است که شما را برای قبولی در این امتحان مهم آماده می کند.

دانلود PDF کتاب خود آموز گام به گام تافل از پایه تا پیشرفته

آموزش گرامر برای حرفه ای ها

اگر دنبال جامع ترین کتاب مصور آموزش گرامر هستید، کتابی که در لینک زیر برای دانلود قرار داده شده را به کتابخانه گوشی تان اضافه کنید. این کتاب در 145 صفحه به صورت رنگی و مصور تمامی عناوین گرامر زبان انگلیسی را به زبان آموزان خود می آموزد.

دانلود PDF کتاب آموزش مصور گرامر زبان انگلیسی

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تمامی کتاب ها و جزوه های مهم آموزش گرامر انگلیسی را در اختیار تان قرار دهیم تا به سادگی قواعد دستوری زبان انگلیسی یاد بگیرید. ولی به این نکته توجه داشته باشید هیچ کدام از این کتاب ها مثل نرم افزار شیوا نمی تواند پیشرفت شما را در زبان انگلیسی تضمین کند. چون هیچ کدام شان در قالب بازی به شما انگلیسی یاد نمی دهند.

دانلود بازی نرم افزار آموزش زبان از پایه زبانینو

یک درخواست مهم

اگر کتابی در این بین از قلم افتاده است لطف کنید در بخش دیدگاه ها معرفی کنید تا در بروز رسانی های بعد برای دانلود قرار دهیم. با تشکر