برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

با چه تکنیکی به زبان انگلیسی مسلط شوم؟

اگر تمام زندگی تان را در چمدانی ریختید و می خواهید از ایران مهاجرت کنید. قبل از هر کاری لازم است این نکته مهم را بدانید بدون تسلط بر زبان انگلیسی هیچ موفقیتی پیش روی تان نخواهد بود. چون بدون داشتن ارتباط کلامی نه نمی توانید کار پیدا کنید نه در آن کشور تحصیل نمایید. اما نگران نباشید با روش هایی که در ادامه معرفی می کنم در کمترین زمان صفر تا صد زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی

تکنیک های آموزش صفرتا صد زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن

یادگیری انگلیسی با یوتیوب

آموزش زبان با یوتیوب
آموزش زبان با یوتیوب

یوتیوب یکی از بزرگترین رسانه های ویدیویی دنیاست. این شبکه اجتماعی بزرگ هزاران کانال آموزش زبان انگلیسی دارد که می توانید از آنها برای یادگیری استفاده کنید. برای این که کارتان ساده تر شود در مقاله آموزش زبان با یوتیوب بهترین کانال های فارسی و انگلیسی زبان این حوضه را معرفی کردیم که می توانید از آنها استفاده کنید.

آموزش انگلیسی از پایه با تلگرام

آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب
آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب

تلگرام با بیش از 40 میلیون کاربر، محبوب ترین رسانه در بین ایرانی هاست. این رسانه قدرتمند کانال های آموزش زبان بسیاری دارد که صفرتا صد انگلیسی را به شما آموزش می دهند. اگر می خواهید با کانال مکالمه، گرامر و اصطلاحات زبان انگلیسی تلگرام آشنا شوید پیشنهاد می کنم سری به مقاله محبوب ترین کانال های آموزش زبان تلگرام بزنید.

یادگیری انگلیسی از صفر با اینستاگرام

آموزش زبان انگلیسی با اینستاگرام
آموزش زبان انگلیسی با اینستاگرام

اینستاگرام تنها رسانه بدون محدودیت خارجی در ایران است. این شبکه اجتماعی ده ها پیج آموزش تخصصی زبان انگلیسی دارد که به صورت پایه ای انگلیسی آموزش می دهند. مقاله آموزش زبان با بهترین پیج های اینستاگرام صفحه معروف ترین اساتید زبان انگلیسی در اینستا را به شما معرفی می کند تا با توجه به ملاک هایتان یکی را انتخاب نمایید.

آموزش زبان با پادکست

این تکنیک فقط برای بهبود مهارت گوش دادن (لیسنینگ) زبان انگلیسی است. در ادامه بهترین پادکست های آموزش زبان از پایه را برای دانلود رایگان قرار دادیم.

پاد کست معجزه

اگر می خواهید با اصطلاحات کاربردی و ضروری روانشناسی در زبان انگلیسی آشنا شوید پادکست معجزه را دانلود کنید. این پادکست در 6 دقیقه بسیاری از لغات کاربردی روانشناسی را به شما می آموزد.

پادکست تلفن همراه

با مجازی شدن کلاس های درس تلفن همراه به یکی از ضروری ترین نیازهای خانواده ها تبدیل شده است. در پادکست تلفن همراه تکنیک های شرکت های سازنده گوشی ها برای فروش بیشتر بررسی می شود.

پادکست زباله

پادکست زباله، نگرانی های فعالان محیط زیست در مورد تولید افسار گسیخته زباله را بیان می کند. در این پادکست 6 دقیقه ای راه کارهایی که می تواند این مشکل را رفع کرد نیز توضیح داده می شود.

آموزش انگلیسی با فیلم زبان اصلی

اگر وقت و زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید و از شیوه های مرسوم یادگیری زبان انگلیسی خسته شدید. تکنیک آموزش زبان با فیلم های هالیوودی را امتحان کنید. در این روش به کمک فیلم های زبان اصلی، انگلیسی یاد می گیرید. برای آشنایی با مراحل پیاده سازی این تکنیک کار های گفته شده در زیر را یک به یک انجام دهید.

  • به سایت imdb بروید و لیست برترین فیلم های تاریخ سینمای جهان را پیدا کنید.
  • فیلم ها را به ترتیب محبوبیت شان دانلود کنید.
  • زیر نویس هر کدام را پیدا نمایید.
  • فیلم را با زبان اصلی پلی کنید و هر جا که منظور بازیگران را نفهمیدید به زیر نویس مراجعه نمایید.

نکته مهم: با این شیوه به راحتی کلمات و اصطلاحات سخت زبان انگلیسی را یاد می گیرید.

آموزش زبان انگلیسی با آهنگ های خارجی

آموزش زبان با آهنگ
آموزش زبان با آهنگ

یکی از شیوه های جالب و کاربردی یادگیری زبان انگلیسی آموزش زبان با آهنگ است. در این روش با شنیدن آهنگ های انگلیسی دایره لغات خود را گسترش می دهید.

چطور با آهنگ انگلیسی یاد بگیرم؟

برای یاد گرفتن انگلیسی با آهنگ دو راه کار وجود دارد که در زیر به آن اشاره می کنم:

راه ساده: از نرم افزار آموزش زبان با آهنگ چکامه استفاده کنید. این نرم افزار با بیش از 100 موزیک محبوب، زبان را به شما یاد می دهد.

راه کار زمان بر و دشوار

  1. در گوگل دنبال لیست برترین آهنگ های آموزش زبان بگردید.
  2. بعد پیدا کردن آهنگ ها ترجمه شان را از گوگل پیدا کنید.
  3. آهنگ را پلی کنید و لغاتی که به گوش تان آشنا نیست را مشخص کنید و ترجمه اش را یاد بگیرید.

نکته: با گوش دادن به صد آهنگ برتر جهان می توانید دایره لغات تان را چند برابر نمایید.

آموزش زبان انگلیسی با آپارات

آپارات یکی از قدرتمند ترین رقبای ایرانی یوتیوب است. این رسانه ایرانی کانال آموزش زبان انگلیسی بسیاری در خود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

کانال آموزش زبان English_2t

English_2t  محبوب ترین کانال آموزش زبان انگلیسی آپارات است. این کانال تا کنون توانسته 1 میلیون بازدید را به خود جذب کند. انگلیش توتی در زمینه های آموزش گرامر، لغات و پاد کست فعالیت دارد.

کانال آموزش زبان با فیلم انگلیش سی تی

این کانال از تکنیک آموزش زبان انگلیسی با فیلم برای آموزش تان استفاده می کند. در ضمن برای زبان آموزان مبتدی در این کانال آموزش های بسیاری وجود دارد.

آموزش زبان با کتاب

اگر اهل کتاب هستید، می توانید با استفاده از کتاب های کمک آموزشی زیر به زبان انگلیسی مسلط شوید. کتاب هایی که در ادامه برای دانلود قرار داده شده است کلمات، قواعد دستوری و اصطلاحات زبان انگلیسی را به شیوه ای ساده به شما می آموزند.

  1. کتاب آموزش کامل قواعد گرامری همراه با مثال
  2. کامل ترین کتاب تمرینات گرامر آیلتس
  3. دانلود جدیدترین pdf اصطلاحات زبان انگلیسی

آموزش زبان با نرم افزار آموزش صفرتا صد انگلیسی شیوا

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا برنامه ای کاربردی برای زبان آموزان مبتدی و حرفه ای زبان انگلیسی است که به وسیله آن می توانند دانش زبانی خود را بهبود ببخشند

چرا برای یادگیری صفر تا صدی زبان از شیوا استفاده کنم؟

چون برنامه شیوا با طراحی بازی گونه ای که دارد شما را در کمترین زمان ممکن به انگلیسی مسلط می کند.

آیا واقعاً با شیوا می توان در 30 روز به انگلیسی مسلط شد؟

بله چون شیوا با طراحی بازی گونه خود کاربر را به آموزش بیشتر ترغیب می کند و با جایزه هایی که دارد سرعت یادگیری زبان آموز را بیشتر می نماید.

آیا از نرم افزار آموزشگاه زبان شیوا می توان برای قبولی در آیلتس هم استفاده کرد؟

بله. چون شیوا چهار مهارت مهم آزمون آیلتس یعنی ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و لیسنینگ را در شما بهبود می بخشد.

آیا روش های دیگری هم برای آموزش زبان انگلیسی هست؟

بله. ما در مقاله ها تکنیک های یادگیری انگلیسی و 5 راه تضمینی آموزش زبان انگلیسی به راه های بیشتری اشاره کردیم که می توانید با مراجعه به این مقاله ها با آنها آشنا شوید.

کلام آخر

همه تکنیک هایی که در این مقاله برای یادگیری زبان گفته شد کاربردی و ساده هستند، اما آموزش زبان با نرم افزار شیوا ساده تر و تضمینی تر است، چون پس از هر آموزش تمرین های متعددی به شما داده می شود تا آنچه یاد گرفتید در مغز تان تثبیت شود. اگر مایل هستید این نرم افزار را دانلود کنید می توانید از لینک های زیر آن را بگیرید و در گوشی تان نصب نمایید.

نسخه بروز نرم افزار شیوا از گوگل

آخرین آپدیت نرم افزار آموزش زبان شیوا از کافه بازار

نرم افزار آموزش صفر تا صد انگلیسی شیوا از مایکت

دانلود برنامه آموزشگاه زبان انگلیسی شیوا از سایت اندروید ها