برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

دانلود نرم افزار تضمینی آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی شیوا

قدیم تر ها برای تسلط بر زبان انگلیسی باید سالها به کلاس زبان می رفتید و ده ها کتاب را می خواندید. اما امروز با آموزش مجازی زبان انگلیسی می توانید در کمتر از یک سال به این زبان بین المللی مسلط شوید.آموزش زبان انگلیسی در موبایل با نرم افزار یکی از بهترین شیوه های آموزش مجازی است که قسط داریم در ادامه به آن بپدازیم.

بهترین نرم آموزش زبان انگلیسی اندروید

اگر خاطر تان باشد در مقاله بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان به این نتیجه رسیدیم شیوا بهترین نرم افزار این حوضه است. از همین رو تصمیم گرفتم این نرم افزار را برای تان بررسی کنم.

اموزش زبان انگلیسی با نرم افزار
اموزش زبان انگلیسی با نرم افزار

معرفی نرم افزار آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی شیوا

شیوا نرم افزار تضمینی آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی است.یعنی با این نرم افزار می توانید گرامر،مکالمه و واژگان ضروری انگلیسی را قورت دهید و به راحتی در آزمون تافل یا آیلتس قبول شوید.

گرامر

پیش از این در مقاله جمله سازی به زبان ساده گفتیم بدون گرامر یا به زبان ساده تر قواعد جمله سازی نمی توان پیام را منتقل کرد. از همین رو گروه نرم افزاری شیوا در بازی جذاب خود سعی کردند این بخش به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود.

ویژگی های بخش گرامر نرم افزار شیوا

 • آموزش اول تا آخر گرامر زبان انگلیسی بر اساس سطح تان در این بخش انجام می شود.
 • همه آموزش های گرامری نرم افزار شیوا به صورت صوتی و با صدای بهترین صدا پیشگان کشور است.
 • برای هر درس ده ها تمرین گرامر و جمله سازی در نظر گرفته شده است.
 • تمرین های بخش گرامر بر اساس تیپ بندی آزمون های تافل و آیلتس طراحی شده است.
 • آموزش های گرامری در شیوا بر اساس سطح زبان آموز ارائه می شود.

مکالمه

مکالمه مهم ترین و سخت ترین مهارتی است که باید هر مهاجری داشته باشد.چون به کمک این مهارت است که می توانید در خارج از کشور با دیگران ارتباط برقرار کنید و کارتان را پیش ببرید.برای بدست آوردن این مهارت و حرفه ای شدن در آن باید حداقل 6 ماه وقت بگذارید و صد ها اصطلاح رایج انگلیسی را یاد بگیرید.نرم افزار شیوا چالش پیدا کردن اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی را از دوش شما برداشته و در کمتر از شش ماه به شما مهارت سخت مکالمه را می آموزد.

ویژگی های بخش آموزش مکالمه انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

 • مکالمه ها بر اساس سطح زبان آموز و به صورت درس به درس ارائه می شود.
 • صدای شخصیت ها طبیعی است و از ربات برای تولید شان استفاده نشده است.
 • امکان کاهش سرعت صحبت کاراکتر ها وجود دارد.
 • تمامی دیالوگ ها یک به یک معنی شده است.

کلمات

یادگیری و حفظ میلیون ها کلمه انگلیسی داخل دیکشنری سالها طول می کشد و از توان حافظه انسان خارج است. از همین رو بسیاری از اساتید زبان پیشنهاد می کنند برای تسلط بر انگلیسی کلمات کتاب 504 یا 1100 را بخوانید. نرم افزار شیوا کلمات این دو کتاب را در قالب ترم های مختلف به شما آموزش می دهد.

ویژگی های بخش آموزش کلمات انگلیسی به فارسی

 • کلماتی که در هر درس آموزش داده می شود با موضوع آن درس و گرامرش هماهنگی دارد.
 • همه کلمه ها دارای عکس هستند.
 • امکان اضافه کردن کلمه به جعبه لایتنر وجود دارد.
 • تمرین های متعدد برای آموزش نقش کلمه در جمله وحود دارد.

لیسنینگ

همان طور که می دانید مهارت شنیداری 20 درصد نمره آزمون تافل و آیلتس را به خود اختصاص داده است. از همین رو تقویت آن می تواند شانس قبولی تان در این آزمون ها را بیشتر کند.نرم افزار شیوا برای تقویت لیسنینگ برنامه ی ویژه ای دارد که در ادامه به تشریح آن می پردازم.

تکنیک های تقویت لیسنینگ در نرم افزار شیوا

 • آموزش تلفظ صحیح کلمات در قالب مکالمه
 • تمرین های متعدد در زمینه تبدیل صوت به نوشتار
 • امکان کاهش سرعت تلفظ کلمات انگلیسی فایل های صوتی

رایتینگ

اگر مهاجرت کردید یا می خواهید مهارت کنید مهترین مهارتی که در کار و تحصیل به آن نیاز دارید رایتینگ است.این مهارت تنها با تمرین و تکرار بسیار به وجود می آید.شیوا بهترین نرم افزار تمرین رایتینگ فارسی است.

تقویت رایتینگ با نرم افزار شیوا

شیوا در قالب ترم ها و درس های متعدد اش به زبان آموزان اش کمک می کند بهترین جمله ها را بنویسند و کلمات را به راحتی آب خوردن در کنار هم قرار دهند.

اسپیکینگ

بسیاری از داوطلبان آزمون های بین المللی تافل و آیلتس معتقد اند بخش اسپیکینگ این آزمون ها از همه سخت تر است.چون باید با آزمون گیرنده ها رخ به رخ شد و صحبت کرد.نرم افزار آموزش اسپیکینگ شیوا این چالش را با تمرین هایش حل کرده است.

تمرین های شیوا برای مهارت اسپیکینگ چگونه است؟

نرم افزار شیوا از کاربرانش می خواهد جمله هایی را تلفظ کنند تا با هوش مصنوعی اش تلفظ ها را بررسی می کند.از این رو به مرور زمان مهارت اسپیکینگ کاربرانش را تقویت می کند.

دانلود نرم افزار آموزش زبان انگلیسی از صفر شیو

آموزش زبان انگلیسی با داستان صوتی

اگر از کاربران حرفه ای سایت ما باشید حتماً خاطرتان هست در مقاله تکنیک های یادگیری انگلیسی گفتیم آموزش زبان با داستان صوتی یکی از پربازده ترین و سریع ترین روش های تقویت زبان انگلیسی است.از همین رو این تکنیک هم به نرم افزار شیوا اضافه شده است.

ویژگی های بخش آموزش زبان با داستان کوتاه شیوا

 • بیش از 100 داستان صوتی در این بخش وجود دارد
 • ترجمه داستان ها به صورت کلمه به کلمه و جمله به جمله ارائه شده است.
 • صدا راویان و شخصیت های داستان ربات نیست.
 • تکنیک های استفاده شده هنگام پخش داستان به مهارت ریدینگ تان کمک می کند.

مهم ترین ویژگی نرم افزار شیوا

شیوا از تکنیک گیم فیکشن یا بازی گونه برای آموزش استفاده می کند.یعنی با ایجاد فضایی بازی گونه و رقابتی تلاش می کند زبان آموزانش بیشتر با این نرم افزار زبان یاد بگیرند.

نتیجه گیری

نرم افزار شیوا تمامی ویرگی های یک آموزشگاه تمام عیار زبان انگلیسی را دارد. از این رو پیشنهاد می کنم کلاس های خسته کننده و هزینه بر زبان تان را کنسل کنید و با این نرم افزار انگلیسی یاد بگیرید.برای دانلود نرم افزار شیوا کافیست یکی از لینک های باکس دانلود را انتخاب کنید تا از بازار،مایکت یا گوگل پلی نرم افزار برای تان دانلود شود.در انتها از شما می خوام تجربه خود از این برنامه را با ما در میان بگذارید.