برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی با داستان

مهمترین مهارتی که هر مهاجری باید داشته باشد مهارت شنیداریست.چون به کمک لیسنینگ می تواند منظور طرف مقابل را بفهمد و پاسخ در خور به او دهد. لذا در مقاله تکنیک های تقویت لیسنینگ راه های بهبود دادن به توانایی شنیداری زبان انگلیسی را توضیح دادم.در بین روش هایی که در این مقاله توضیح داده شده  تکنیک آموزش زبان انگلیسی با کتاب صوتی ارزان ترین و پربازده ترین تکنیک است. چون به وسیله سایت یا اپلیکیشن های متعدد این حوضه به راحتی و با کمترین هزینه می توانید لیسنینگ تان را تقویت کنید.حال اگر برای تان این سوال پیش آمده که بهترین اپلیکیشن کتاب صوتی انگلیسی کدام است مرا همراهی کنید تا تک تک نرم افزار های محبوب این حوضه را به شما معرفی کنم.

یک نکته مهم قبل از معرفی بهترین اپلیکیشن کتاب صوتی انگلیسی

اگر دنبال داستان صوتی رایگان هستید و به مقاله های زیر سری بزنید چون به صورت ویدیویی بهترین داستان کوتاه های انگلیسی را در اختیار تان قرار داده ایم.


دانلود نرم افزار آموزش زبان با داستان
دانلود نرم افزار آموزش زبان با داستان

بهترین اپلیکیشن کتاب صوتی انگلیسی

قبل از این که  سری به بهترین نرم افزار های این حوضه بزنید باید پاسخ پرسش های زیر را به خود بدهید.تا با اراده محکم تر در این مسیر آموزشی پای بگذارید.

چرا برای آموزش زبان از نرم افزار کتاب صوتی انگلیسی استفاده کنم؟

بین نرم افزار و سایت کدام بهتر است؟

به نظر من و بسیاری از دوستان آموزگارم نرم افزار چون تمرکز بیشتری دارید و تبلیغات اذیت تان نمی کند.

حالا که با پاسخ این دو پرسش آشنا شدید بهتر است بهترین نرم افزار های کتاب صوتی زبان انگلیسی را در ادامه بشناسید.

  1. Learn English Stories Offline

بسیاری از افراد معتقد هستند نرم افزاری برای آموزش خوب است که کاربران بسیاری داشته باشد.از این همین رو تصمیم گرفتم اولین نرم افزاری که معرفی می کنم بیش از 1 میلیون کاربر در جهان داشته باشد. Learn English Stories Offline به دلیل گرافیک ساده و کارپسند خود بیش از یک میلیون زبان آموز دارد و با توجه به امتیاز 4.5 اش در گوگل پلی می توان گفت یکی از بهترین اپلیکیشن های داستان کوتاه انگلیسی است.

  1. 1000+ English Stories Offline

اولین چیزی که من را ترغیب به نصب این نرم افزار کرد عدد 1000 داستان در نامش بود.چون معتقدم برای یادگیری زبان با داستان باید بیش از صد متن را بخوانید و بشنوید.

چرا نصبش کنم؟

معایب

  1. English Stories with Levels

اگر تازه وارد دنیای جذاب زبان انگلیسی شده اید و دنبال نرم افزار آموزش زبان با داستان از پایه می گردید این اپلیکیشن را روی دستگاه تان نصب کنید.چون داستان هایی که در آن ارائه شده است بر اساس مهارت شما ارتقاء پیدا می کند.

چرا دانلودش کنم؟


آموزش با کتاب صوتی انگلیسی
آموزش با کتاب صوتی انگلیسی

  1. Learn English by Short Stories

اگر دانشجو هستید و برای تحصیل در اروپا نیاز به مهارت خواندن زبان انگلیسی دارید این نرم افزار بهترین و شایسته ترین انتخاب برای شماست.چون بهترین متن های زبان انگلیسی را در خود جای داده است.

چرا این؟

  1. Learn English by Stories 2022

هرکسی برای مطالعه سلیقه خاص خود را دارد مثلاً من داستان های جنایی دوست دارم و وقتی به انگلیسی این قصه ها را می خوانم لذت بیشتری می برم. از همین رو همیشه به این نرم افزار مراجعه می کنم و تازه های جنایی اش را می خوانم.به شما هم پیشنهاد می کنم اگر دنبال ژانر خاصی هستید این اپلیکیشن را روی دستگاه تان نصب کنید و از داستان های با دسته بندی اش استفاده نمایید.

ویژگی ها:


نرم افزار هایی که تا اینجا کار به شما معرفی شد بهترین اپلیکیشن های آموزش انگلیسی با داستان هستند اما هیچ کدام ترجمه به زبان فارسی ندارند.

 

آموزش زبان با کتاب صوتی انگلیسی
آموزش زبان با کتاب صوتی انگلیسی
  1. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با داستان کوتاه شیوا

آموزش لیسنینگ و ریدینگ زمانی برای زبان آموزان مبتدی کار ساز است که  معنی داستان را بفهمید.برای همین با اطمینان  می توان گفت هیچ یک از نرم افزار های پر نصب بالا به کار زبان آموزان مبتدی نمی آید. از همین رو تصمیم گرفتم نرم افزار خوش ساخت شیوا را به شما معرفی کنم.

چرا شیوا؟

آیا از نرم افزار شیوا می توان برای آموزش گرامر هم استفاده کرد؟

بله. شیوا با کمک بهترین دوبلور های کشور تمامی درس های گرامر زبان انگلیسی را از صفرتا صد به شما می آموزد.در ضمن در پایان هر درس برای سنجش میزان یادگیری شما آزمونی گرفته می شود.

شیوا بهترین نرم افزار جمله سازی انگلیسی برای فارسی زبان ها

اگر در جمله سازی به زبان انگلیسی مشکل دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید اپلیکیشن شیوا را روی دستگاه اندرویدی تان نصب کنید.این نرم افزار در کنار آموزش جمله سازی انگلیسی از صفر هزاران تمرین کاربردی برای تقویت این مهارت دارد.

شیوا به کاربرانش مکالمه هم آموزش می دهد؟

بله.شیوا در در دهها درس خود تمامی مکالمه ها و اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی را به کاربرانش می آموزد

آیا شیوا دیکشنری دارد؟

نرم افزار آموزشی شیوا دیکشنری تصویری با 100 ها واژه کاربردی زبان انگلیسی دارد.

چرا باید شیوا را نصب کنم؟

چون بهترین و کاملترین اپلیکیشن آموزش انگلیسی برای سطوح مبتدی تا پیشرفته است.

آموزش انگلیسی
کتاب صوتی انگلیسی با ترجمه

کلام آخر

اگر می خواهید در ابتدای مسیر آموزش زبان انگلیسی خسته شوید و با سرعت مهارت های لیسنینگ و ریدینگ تان را تقویت کنید نرم افزار اموزش انگلیسی با داستان شیوا را دانلود نمایید تا با ترجمه فارسی داستان ها را راحت تر بفهمید.

چطوری می توانم شیوا را نصب کنم؟